Anasayfa > Özellikler

Özellikler

15 Günlük Ücretsiz Deneme
15 Günlük Ücretsiz Deneme

E-Ticaretinizi satın almadan ücretsiz olarak 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. 15 Günlük deneme sürecinde hiçbir veri kaybı yaşamadan paketinizi satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları
Pazaryeri Entegrasyonları

Satışlarınızı N11, Gittgidiyor, Hepsiburada, E-Ptt Avm, Sanalpazar, Sahibinden, Trendyol, Amazon gibi platformlarda tek panelden yönetebilir ve gelen tüm sorularınızı cevaplayabilirsiniz.

Özel ve Hazır Tasarım Desteği
Özel ve Hazır Tasarım Desteği

E-Ticaretinizin temasını ister sizlere sunduğumuz tema galerisinden seçebilir ya da tamamen size özel tasarlanacak ve kodlanacak temayı kullanabilirsiniz.

Tasarım Yönetimi
Tasarım Yönetimi

Tüm sayfaları basit bir şekilde blok yönetimi mantığında düzenleyebilir, yeni bloklar ekleyebilirsiniz. İhtayaçlarınız durumunda özel gün ve zamanlarda kullanacağınız alanları aktif - pasif özelliği sayesinde kolayca yönetebilirsiniz.

Ödeme Sistemi Entegrasyonları
Ödeme Sistemi Entegrasyonları

Kapıda ödeme, havale ile ödeme yanında tüm banka ve sanal pos apileri ile entegrasyon yaparak kolayca sisteminizi ödemeye açabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi
Kampanya Yönetimi

Birden çok kampanya seçeneği ile sitenizi ziyaret eden müşterilerinize özel avantajlar sağlayarak satışlarınızı arttırabilir ve müşterilerinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Kargo - Lojistik Entegrasyonları
Kargo - Lojistik Entegrasyonları

Kargo entegrasyonları ile tek tuşla gönderileniz için barkod oluşturabilir ve aynı zamanda müşterilerinize takip kodunu göndererek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca desi bilgilerini sisteme girerek ürün bazlı kargo maaliyetlendirmesi de yapabilirsiniz.

Tedarikçi Entegrasyonları
Tedarikçi Entegrasyonları

Sınırsız xml tedarikçisi ekleyerek ürün gamınızı genişletebilir ve bu ürünleri paaryeri platformlarında sergileyebilirsiniz. Ayrıca anlık olarak fiyat ve stok güncellemesi sayesinde sorunsuz satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonları
Arama Motoru Optimizasyonları

Sistemlerimiz tüm arama motorları kriterlerine göre optimize edilerek kodlanmaktadır. Ayrıca oluşturduğunuz her içerik için gerekli seo kayıtlarını yönetebilirsiniz. Bu sayede minimum reklam maliyeti ile aramalarda üst sıralarda olmanız sağlanmaktadır.

Çoklu Dil Seçeneği
Çoklu Dil Seçeneği

Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere programı farklı dil seçenekleri ile kullanabilir, dilerseniz istediğiniz dili geliştirmek için sizler için tasarladığımız dil aracını kullanıp uygulamanın dilini istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Yedekleme ve Bakım
Yedekleme ve Bakım

Her gece sizin belirlediğiniz bir saatte tüm veritabanlarının yedekleri alınır, özel şekilde şifrelenerek tüm dosyalar tek dosyada paketlenir. Belirleyeceğiniz bir klasör, sunucu / harici disk, bulut sunucusu veya yandex/google/dropbox gibi disk hizmetlerine yedeğinizi yükler/kaydeder.

Bulut Sunucu Desteği
Bulut Sunucu Desteği

E-Ticaret sisteminiz bulut tabanlı sunucularda barındığından maksimum güvenlik ve hız mantığında çalışmaktadır. Ayrıca bulut tabanlı sunucularda olsaı bir sunucunun kapanması durumunda diğer sunucu devreye girdiğinden sitenizde hiçbir bağlantı sorunu yaşanmamaktadır.

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul